כנסים ואירועים

טאקט הינה חברת בת של מטריקס

מאמרים

גדרת ה-Work Frame המתאים ביותר לפרויקט/ למערכת הנבדקת ולארגון

18/01/2016

החלק החשוב והמהותי ביותר בבניית פרויקט אוטומציה הינו בניית תשתית מתאימה ובאופן ספציפי הגדרת ה-Work Frame המתאים ביותר לפרויקט/ למערכת הנבדקת ולארגון. אז איך מגדירים את ה-Work Frame המתאים ביותר לפרויקט / מערכת?
לפוסט המלא

כיוונים ומגמות בעולם ה-QA

22/12/2015

ליאור כץ, CTO בחברת מטריקס גלובל וטאקט בדיקות (http://www.tact.co.il ) אשר מספקות ייעוץ ושירותי בדיקות לארגונים בארץ ובעולם , הופיע בפני משתתפי קורס המנמ"רים של ג'ון ברייס הדרכה, ואנשים ומחשבים ושטח בפניהם את העידן החדש בעולם הבדיקות והחזון הטכנולוגי שעומד מאחורי שלל החידושים והמגמות בתחום הQA. בקורס משתתפים עשרות מנהלים בכירים ומנמ"רים מהחברות המובילות במשק הישראלי. ההרצאה המרתקת של ליאור כללה הצגת המגמות והכיוונים בתחום הבדיקות כמו הצגת טכנולוגיות ופתוחים חדשים ותובנות על צורת הגישה הנכונה של הארגון בהגדרת החזון , הארכיטקטורה ויישום של עולם הבדיקות בארגון החדש. ההרצאה זכתה למשוב מעולה בקרב המשתתפים.
לפוסט המלא

בחירת כלי אוטומציה המתאימים לארגון

01/12/2015

בתחום האוטומציה, העתיד כבר כאן, בארגונים שונים הרצת סט תסריטים אוטומטיים בסיום כל Build וקבלת תמונה על איכות המוצר בכול בוקר, זו מציאות יום יומית. כבר הוכח שבדיקות אוטומטיות חוסכות זמן וכסף, ומאפשרות כיסוי רחב ונכון יותר של בדיקות על מוצרים שונים. כול זה קורה כאשר אנחנו בוחרים את הכלים המתאימים לארגון, ולמוצרים שאותם אנו מפתחים.
לפוסט המלא