מומחי בדיקות תוכנה במיקור חוץ

המומחים שלנו – היתרון שלכם

שילוב ההתמחות שלנו בתחום בדיקות התוכנה, מובילי טכנולוגיה בצוותי הניהול והפרויקטים, צוות גיוס מקצועי ומיומן וטיפוח מתמיד של המשאב האנושי, מאפשרים לנו להציב אצלכם בהצלחה מומחי בדיקות תוכנה מנוסים במיקור חוץ למגוון רחב של תפקידים ואל מול דרישות מקצועיות שונות.
הודות לחיבור החזק לעולם בדיקות התוכנה המקומי ומעורבות פעילה בקורסי הבדיקות והאוטומציה של ג'ון ברייס הדרכה, זרוע ההדרכה של מטריקס, אנו מזהים בשלב מוקדם את הטאלנטים בעולם הבדיקות ויכולים לגייס אותם עבורך במודל מיקור חוץ.
כדי להמשיך ולשמר את הרמה המקצועית הגבוהה של המומחים שלנו אצלכם, אנו מקפידים לקיים מפגשים מקצועיים וחדשניים (meetups) בעולם הבדיקות, האוטומציה וה- DevOps באופן שוטף לאורך כל השנה ולשתף אותם בתובנות, בידע ובניסיון הנצבר אצלנו במסגרת הובלה וביצוע של עשרות פרויקטי בדיקות בכל שנה. זאת גם במטרה שיוכלו לחלוק ולתרום את הידע בפעילות בדיקות התוכנה אצלכם.
בתוך כך, צוות המובילים הטכנולוגיים שלנו (CTOs), המוביל במסגרת תפקידו את כנס הבדיקות הגדול בארץ- QA Geek Week, מלווה את הפרויקטים מקרוב וזמין ברמה המקצועית ובאופן ישיר לאורך כל הדרך.
בנוסף, צוות הגיוס שלנו, שמתמחה בתחום בדיקות התוכנה והאוטומציה, מקבל למעלה מעשרת אלפי קורות חיים של מומחי טכנולוגיה, בדיקות תוכנה ועומסים בשנה. אלו שנמצאים מתאימים עוברים תהליך מיון קפדני, הכולל מבחן וראיון מקצועי על מנת לוודא התאמה מלאה בהתאם לדרישות המקצועיות ומידת הניסיון הנדרש.
כל אלו הופכים אותנו לשותף טבעי ומוביל עבורכם להצבת מומחי בדיקות ואוטומציה במיקור חוץ לפי דרישה.

בין ההתמחויות שלנו:
o דיגיטל: בדיקות ווב (Web) ואפליקציות מובייל (Mobile Testing) , יישומי מובייל ו-IoT
o בדיקות שרת-לקוח (Client-Server): ביצוע בדיקות פונקציונאליות, GUI ו-Usability בתצורת שרת-לקוח, כולל עבודה מול MF ו-DB
o בדיקות תוכנה למערכות ליבה של ארגונים, כולל ERP, ‏CRM ,Billing ומערכות בפיתוח עצמי (בתחומי הבנקאות, ביטוח, גמל, בריאות וכו')
o בדיקות תוכנה וחומרה למערכות קריטיות, מערכות זמן אמת, מערכות שליטה ובקרה ומערכות מוטסות (Embedded Testing)
o בדיקות הסבות נתונים, ובדיקות BI
o בדיקות בענן (Cloud Testing), בדיקות מבוזרות (Crowd Testing)
o בדיקות NFT (בדיקות עומסים וביצועים)

בין לקוחותינו

רוצים לשמוע עוד? דברו איתנו

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נושאים נוספים שיעניינו אותך

ייעוץ מקצועי
כלי בדיקות תוכנה ורישוי
פרויקטי בדיקות תוכנה
בדיקות תוכנה אוטומטיות
כל הזכויות שמורות למטריקס בדיקות ואוטומציה, זרוע הבדיקות של מטריקס © 2022