כנסים ואירועים

טאקט הינה חברת בת של מטריקס

מודלים עסקיים

טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס וחברת הבדיקות הגדולה והמובילה בישראל (לפי סקר STKI, מרץ 2011), פיתחה מגוון רחב של מודלים עסקיים, המאפשרים גמישות עיסקית להתקשרות עם כל לקוח בהתאם לצרכיו. בנוסף למודלים העיסקיים המוכרים בשוק (יעוץ לפי שעה, cost + פרוייקטי FIX) טאקט מספקת מספר מודלים ייחודיים:

 • On site - ביצוע פעילות הבדיקות באמצעות מומחי הבדיקות של טאקט באתר הלקוח ובניהולו.
  מתאים לחברות המחפשות לעבות ולהגדיל את צוות הבדיקות האורגני שלהן באמצעות מומחי בדיקות בעלי ניסיון של חברת טאקט, ללא קליטתם כעובדי החברה (professional services).
 • Nearshore - ביצוע פעילות הבדיקות באמצעות צוות בדיקות הנמצא מחוץ לאתר הלקוח. באמצעות מודל זה ניתן לחסוך עלויות רבות ולקבל ערכים מוספים כגון: ניהול המשאב האנושי על ידינו, אחריות כוללת שלנו בפן המקצועי וחיסכון בתשתיות ובמקום עבודה פיזי (שכ"ד) באתר הלקוח.
  מודל זה נותן מענה לחברות רבות החושבות להוציא את פעילות הבדיקות שלהן להודו, סין או מזרח אירופה ומאפשר לקבל איכות גבוהה בעלות נמוכה ובמרחק של 30 דקות בלבד ממרכזי הפיתוח בארץ.
  לטאקט בדיקות שני מרכזי בדיקות ופיתוח במודל Near Shore בישראל (מודיעין עילית ובית שמש). במרכזים אלו מועסקות מאות בודקות בעשרות פרויקטים.
 • המודל המשולב - משלב בין פתרון ה-On site ופתרון ה-Nearshore. מודל זה מאפשר ללקוח להתחיל את הפעילות עם צוות בדיקות אשר יישב באתר הלקוח למשך פרק זמן מוגדר מראש. לאחר צבירת הידע הנדרש, עובר הגרעין המקצועי של צוות הבדיקות לאתר ה-Nearshore וסביבו גדל צוות בדיקות המבוסס על פתרון בעלויות אטרקטיביות.
  מתאים בעיקר לחברות המחפשות פתרון רחב וארוך טווח.
 • Offshore - ביצוע פעילות הבדיקות באמצעות צוות בדיקות הנמצא מחוץ לאתר הלקוח, בדרך כלל במדינה אחרת. באמצעות מודל זה ניתן לחסוך עלויות רבות ולקבל ערכים מוספים כגון: כח עבודה מקצועי, מנוסה וזמין בטווחי זמן קצרים מאוד ועם יכולת גידול גבוהה וחסכון במקום עבודה פיזי (שכ"ד) באתר הלקוח.
  מודל זה נותן מענה לחברות רבות הנדרשות להוציא את צוותי הבדיקות שלהן להודו, סין או מזרח אירופה ומאפשר לקבל איכות גבוהה בעלות נמוכה ע"י בודקים מנוסים ובעלי פרופיל אקדמי גבוה.
  לטאקט בדיקות מספר סניפים במזרח אירופה המעסיקים מומחי בדיקות מנוסים
 • מעבדת בדיקות מובייל - מודל עיסקי ייחודי המאפשר ללקוחות לקבל גם שירותי בדיקות מתקדמים וגם תשתית בדיקות מובייל הכוללת את מגוון המכשירים שבשימוש בישראל, ללא צורך ברכישתם ע"י הלקוח. הבדיקות כוללות בדיקות ידניות וכן בדיקות אוטומטיות.
 • בדיקות ב-Cloud - מודל עיסקי ייחודי המאפשר ביצוע בדיקות בענן. באמצעות מודל זה ניתן לספק ללקוח בנוסף לשירותים גם את סביבת הבדיקות המאופיינת לצרכיו כאשר התשלום עבור סביבה זו הוא פר שימוש בלבד.

הנכם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ ולהתרשם מהשירותים והפתרונות שלנו