כנסים ואירועים

טאקט הינה חברת בת של מטריקס

הנהלת טאקט בדיקות

  זיו מנדל, מנכ"ל

  מנכ"ל משותף, של ג’ון ברייס הדרכה חטיבת ההדרכה של מטריקס וחברת ההדרכה המובילה בישראל עם סניפים ושלוחות בארץ ובחו"ל. מנכ"ל משותף של מטריקס גלובל ("תלפיות" לשעבר), חטיבת ה-Outsourcing offshore של מטריקס ומנכ"ל משותף של טאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס

  זיו פעיל במסגרות ציבוריות ומקצועיות שונות כולל חברות בהנהלת מכון אדמס, חבר בהנהלת ה-YPO (ארגון מנכ"לים בינ"ל) ובמועצת המנהלים של עמותת מנהיגות צעירה.

  שרת בצבא בממר"ם בתפקיד מדריך ראשי. בעל תואר במחשבים ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן.

  טלפון בלשכה: 03-7100772

  רם יוניש, סמנכ"ל

  אחראי על הפעילות השיווקית ועל הפיתוח העסקי של טאקט בדיקות. בנוסף, מהווה אוטוריטה מקצועית בכל האמור לנושאי בדיקות ו-QA.

  רם מוביל את מרכז ההתמחות בדיקות ו-QA, שהינו אחד מ-21 מרכזי ההתמחות של מטריקס וכותב בלוג מקצועי בתחום הבדיקות.

  לרם ניסיון וידע רב בתחום הבטחת איכות ובדיקות תוכנה בהיבט המתודולוגי ובהיבט המעשי. רם הקים וניהל את חברת SureTest, לייעוץ והדרכה בתחום בדיקות ו-QA וניהל את תחום הבטחת איכות תוכנה בג'ון ברייס הדרכה.

  רם מחזיק בהסמכה הבסיסית (CTFL) והמתקדמת (CTAL) של אירגון ההסמכות הבינלאומי לבדיקות תוכנה - ISTQB ובעצמו הסמיך מאות בודקים בארץ ובעולם. בנוסף, מכהן רם כחבר בגוף המייעץ לארגון ITCB, האחראי על הסמכות בתחום הבדיקות בישראל. יוניש מרצה בכנסים מקצועיים זה מספר שנים ומלמד קורס בבדיקות והבטחת איכות תוכנה זה מספר שנים במכללת אונו, במסגרת התמחות במערכות מידע.

  רם הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית של תל אביב יפו ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ממכללת קרית אונו.

  טלפון בלשכה: 09-9598909

  אהרון ריוני, סמנכ"ל

  מנהל מגזר טלקום-ציבורי-בטחוני בטאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס. במסגרת תפקידו מנהל את פעילות האגף שמספק ללקוחותיו ייעוץ, תכנון, ליווי וניהול פרויקטים בנושא הבטחת איכות ובדיקות תוכנה ומערכות.

  אחראי בין השאר על תחום האוטומציה ושילוב כלי בדיקות.

  בעל ניסיון רב בתחום הבדיקות בהיבט המתודולוגי והמעשי, בתפקידו הקודם שימש ריוני כמנהל קבוצת בדיקות בבזק ולפני כן מנהל בכיר של פרויקטי בדיקות. בעל וותק של 10 שנים בטאקט.

  אהרון הינו בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ושירות מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

  שרת בצבא כמפקד פלוגת חי"ר ובשורת תפקידי פיקוד והדרכה, רס"ן פעיל במילואים.

  טלפון בלשכה: 09-9598909

  הילה טל, סמנכ"ל

  מכהנת כסמנכ"ל משאבי אנוש בטאקט בדיקות, חטיבת הבדיקות של מטריקס, בג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס ובמטריקס גלובל ("תלפיות" לשעבר) חטיבת ה-Outsourcing offshore של מטריקס. הילה אחראית על הגיוס, הרווחה, הפיתוח הארגוני וההדרכה של עובדי החטיבות כולל של אלו במרכזי הפיתוח והבדיקות שלנו במזרח אירופה.

  הילה הנה בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת ת"א, וסיימה לימודי תעודה במשאבי אנוש במכללה למנהל.

  טלפון בלשכה: 03-7100750

  ליאור כץ, מנהל תחום אוטומציה ועומסים

  מנהל תחום בדיקות אוטומטיות ועומסים בטאקט בדיקות, במסגרת תפקידו מנהל את כל פעילויות החברה בתחום האוטומציה והעומסים, אחראי על מתודולוגיות פיתוח וניהול פרויקטים, שילוב כלי בדיקות בפרויקטים השונים, ייעוץ ללקוחות בכל הקשור בתחום, ניהול מקצועי של כל העובדים בחברה בתחום העומסים והאוטומציה.

  ליאור בעל ניסיון רב בתחום הבדיקות האוטומטיות והעומסים, בתפקידיו הקודמים הקים וניהל את מערך הבדיקות האוטומטיות בחברת Amdocs כמו כן ניהל את קבוצת בדיקות העומסים בחברה, ניהל קבוצות מגוונות בתחום כולל פרויקטים בארץ ובחו"ל, מרצה בכנסים מקצועיים זה מספר שנים ומלמד קורסים בטסטים אוטומטיים ובדיקות עומסים, במסגרת התמחות במערכות מידע. בעל וותק של מעל 12 שנה בתחום.

  ליאור הינו בעל תואר ראשון במדעי המחשב מטעם אוניברסיטת Champaign US.

  שירת בצנחנים בתפקידי פיקוד ומשרת פעיל במילואים.

  טלפון בלשכה: 09-9598909

  אורן קרוג, דירקטור לקוחות אסטרטגיים ומנהל מכירות בכיר

  אורן קרוג הוא מנהל המכירות בישראל וחבר הנהלה בטאקט בדיקות.

  במסגרת תפקידו אורן מנהל את פעילות המכירות של החברה בישראל, את השותפות האסטרטגית עם HP software ועם מספר לקוחות אסטרטגיים נוספים.

  אורן קרוג התחיל את דרכו בחברה כמנהל מכירות בחטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס, שם עבד כ 3 שנים טרם עבר לטאקט בדיקות. קרוג קודם לחבר הנהלה בטאקט כהמשך טבעי למגוון תפקידים בהם שימש, בחמש השנים האחרונות בחברה, כמנהל לקוחות אסטרטגיים ומנהל מכירות של פעילות מטריקס גלובל, חטיבת האופשור של מטריקס.

  לאורן תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים בהתמחות שיווק ומימון מטעם המכללה למנהל.

  טלפון בלשכה: 09-9598909