כנסים ואירועים

טאקט הינה חברת בת של מטריקס

שירותי הדרכה והטמעה

כחברה המובילה בתחום הבדיקות וה-QA בישראל, אנו מציעים את סל השירותים והפתרונות הרחב ביותר כולל שירותי הדרכה מגוונים ושירותי הטמעה.

חלק משירותים אלו מבוצע תוך שיתוף פעולה עם חברת האחות שלנו – ג'ון ברייס הדרכה, שהינה חברת ההדרכה וההטמעה המובילה בישראל בתחום ה- IT.

דוגמא לשירותי ההדרכה וההטמעה שלנו:

הדרכת בדיקות והבטחת איכות תוכנה

ההדרכה יכולה להיעשות כהדרכה בסיסית לעובדים חדשים בתחום הבדיקות, או כהעמקת ידע, מתודולוגיות וכלים לבודקים בעלי ניסיון.

לרשותכם, קורסים מגוונים הנערכים ע"י ג'ון ברייס, בתחום הבדיקות וה-QA. את פירוט הקורסים השונים ניתן לראות באתר ג'ון ברייס הדרכה.

הכנה למבחני הסמכה של ISTQB

קורס מורחב, הכולל מושגי יסוד, מתודולוגיות, וטכניקות של בדיקות, ומכין את המשתתפים למבחני ההסמכה של הארגון הבינלאומי להסמכת בודקי תוכנה - ISTQB.

לסילבוס קורס ההכנה להסמכת CTFL של ISTQB

הטמעת מערכות

בהמשך לפרויקטי בדיקה שאנו מבצעים, וכתוצאה מהידע והניסיון הנצבר של עובדינו בהכרת המערכת הנבדקת, אנו מציעים ללקוחותינו שימוש בידע זה, על ידי ניצול חלק ממנהלי הפרויקט ועובדי הבדיקות בשלבים של הטמעת המערכת. ההטמעה יכולה להתבצע באמצעות הדרכת עובדי הלקוח, יישום HELP-DESK או בכל שיטה שתבחר ע"י הלקוח.

בנוסף, חברת ג'ון ברייס הדרכה, מציעה פרויקטי יישום והטמעה כוללים, תוך לקיחת אחריות מלאה על כל תהליך ההטמעה. החל מתכנון, דרך הכנת כל החומר ההדרכתי, ביצוע ההדרכות, הקמת תשתית Help-Desk וליווי המשתמשים בארגון.

למידע נוסף ראה באתר ג'ון ברייס הדרכה

ימי עיון וכנסים מקצועיים

טאקט בדיקות תוכנה, עורכת מספר רב של ימי עיון וכנסים מקצועיים להצגה, ליבון, ודיון במגוון נושאים בתחומי הבדיקות, ה QA וכלי הבדיקות האוטומטיים. במפגשים השתתפו עד היום מאות ממובילי הבדיקות וה- QA בישראל.

המפגשים הינם קצרים, ממוקדים וללא תשלום. נשמח לראותך באחד המפגשים הקרובים.

לצפייה בתוכנית הכנסים המקצועיים שלנו ראה "כנסים וארועים" בדף הבית.